فایل ورد تجزيه و تحليل رفتار عوامل موثر بر مديريت ايمني جهت کاهش حوادث در صنعت گندله سازي با استفاده از رويکرد پويايي هاي سيستم (مطالعه موردي: پروژه ساخت کارخانه گندله سازي سه چاهون)

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل ورد تجزيه و تحليل رفتار عوامل موثر بر مديريت ايمني جهت کاهش حوادث در صنعت گندله سازي با استفاده از رويکرد پويايي هاي سيستم (مطالعه موردي: پروژه ساخت کارخانه گندله سازي سه چاهون) :


سال انتشار : 1398

تعداد صفحات : 25

چکیده مقاله:

هر سال میلیون ها حادثه ناشی از کار در دنیا اتفاق می افتد. برخی از این حوادث باعث مرگ و برخی دیگر موجب از کار افتادگی موقت می شوند که ممکن است ماه ها دوام یابند. در محیط های صنعتی با وجود ماشین آلات و ابزار فراوان, غالبا کارگران در معرض خطرات گوناگون قرار دارند, با پیشرفت فن آوری و افزایش کاربرد ماشین آلات در تولید نیز مخاطرات و احتمال بروز حوادث در این گونه محیط ها فزونی می گیرند. وقوع حوادث یا سبب آسیب دیدن دستگاه ها, تجهیزات, مواد خام و محصولات یا محیط کار می شوند و یا صدمات غیر قابل جبران جسمی و جانی را به همراه خواهند داشت, به همین جهت جلوگیری از آنها امری مهم و اساسی است. با توجه به اهمیت این مسئله, هدف این پژوهش آن است تا با نگاهی جامع کلیه عوامل موثر بر مدیریت ایمنی در کارخانه گندله سازی سه چاهون یزد شناسایی شوند و با ساخت یک مدل پویایی سیستم به بررسی و تجزیه و تحلیل رفتار عوامل موثر بر مدیریت ایمنی و همچنین تعیین سطح عملکرد سازمان و مقایسه با استاندارهای جهانی در صنایع گندله سازی برای کاهش حوادث و مدیریت ریسک در سازمان بپردازد.

لینک کمکی