فایل ورد کتاب مهارت کشف دروغگو دیوید جی لیبر

    —         —    

ارتباط با ما     —     لیست پایان‌نامه‌ها

... دانلود ...

بخشی از متن فایل ورد کتاب مهارت کشف دروغگو دیوید جی لیبر :

مهارت کشف دروغگو/ دیوید جی لیبرمن
هدف کتاب مهارت کشف دروغگو نفی و ذم دروغ و دروغ‌گونیست,مقصد, کشف دروغ است و دروغ‌گو, با روش‌هایی کاملاً تجربی و آموختنی.کشف دروغ از رفتار ظاهری افراد, کلام افراد,سیاق جمله‌ها و عبارت‌هایشان, زبان بدن‌شان,پرسش‌های‌شان و پاسخ‌هایشان. با دقت در فایل ورد کتاب مهارت کشف دروغگو دیوید جی لیبر
فهرست کتاب مهارت کشف دروغگو مشاهده می‌کنید که تکنیک‌های آن, به تدریج با یک سیر منطقی, از مراحل ابتدایی کشف دروغ, تا مراحل پیشرفته آن را شامل است, و مثال‌های متعدد و سناریوهای گوناگون, آنچه را باید از دروغ‌گو بیرون کشید و دریافت, می‌آموزد. تفصیل را طی مطالعه متن, خود در می‌یابید.
البته, آموزش کشف دروغ, آموزش دروغ‌گویی نیست تا بتوان از آن, به هدف بدآموزی استفاده کرد یا به دیگران خسارت زد. روند کتاب مهارت کشف دروغگو براین اساس است که چگونه دروغ را بیابید, نه چگونه بتوانید دروغ بگویید.در یک جامعه ایده‌آل, نه نیازی به دروغ است و نه نیازی به خواندن این کتاب, ولی ما در دنیایی از فریب زندگی می‌کنیم و خواه‌ناخواه در این بازی گیر افتاده‌ایم. سؤال این است که آیا دوست دارید برنده شوید؟
مسلما هرگز دوست ندارید در ازدواج سرتان کلاه برود. دوست دارید که در کسب و کارتان هم در موقعیت بالاتر و برتر باشید. شما با ابزار این کتاب قادر خواهید بود در هر زمان و مکانی که با مردم مواجه می‌شوید, یک برنده باشی.

لینک کمکی